Pomorskie idzie w IT. A Ty?

Weź udział w kursie Frontend Developer
z dofinansowaniem 50%

APLIKUJ

Naucz się najważniejszych technologii frontendowych i projektuj wizualną część serwisów i aplikacji

Sektor technologiczny rozwija się bardzo dynamicznie. Na pomorskim rynku pojawia się jeszcze więcej możliwości dla specjalistów IT. Wiele firm zapowiada, że w 2022 roku planuje znacząco powiększyć swoje zespoły. Projekt Pomorskie idzie w IT! to odpowiedź na zapotrzebowanie pomorskich pracodawców oraz wyjątkowa możliwość dla wszystkich, którzy chcą zbudować swoją karierę w przyszłościowej branży.

Wykorzystaj szansę i zostań jedną z kilkudziesięciu osób, która wejdzie do branży IT, otrzyma 50% dofinansowania na kurs Frontend Developer i rozwinie swoją karierę w województwie pomorskim.

Organizatorami projektu są Software Development Academy - największa akademia programowania w CEE oraz Invest in Pomerania - regionalna inicjatywa non-profit, która pomaga inwestorom zagranicznym realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu. Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

Ukończ dofinansowany kurs Frontend Developer i rozwiń swoją karierę.

Kogo
szukamy

Rekrutując do projektu, zwracamy szczególną uwagę na:

 • gotowość na wyzwania i motywację, by rozwijać swoje kompetencje,
 • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
 • zainteresowanie branżą nowych technologii i chęć nieustannego poszerzania wiedzy,
 • znajomość języka angielskiego mile widziana,
 • gotowość do podjęcia pracy w województwie pomorskim.

Jakie stwarzamy
możliwości

Biorąc udział w projecie otrzymasz od nas:

 • 240 godzin kursu prowadzonego przez trenerow-praktyków z największej akademii programowania w CEE.
 • Dofinansowanie kursu w wysokości 50% jego wartości. Za kurs o wartości 7 800 zł zapłacisz tylko 3 900 zł!
 • Realną pomoc w znalezieniu zatrunienia, w tym m.in. zamknięte spotkania z pomorskimi pracodawcami.
 • Wsparcie i mentoring na nowej drodze zawodowej.
 • Miejsce: online

 • Start szkolenia: 14.05.2022r.

 • Tryb kursu: wieczorowo-weekendowy (online)

 • Czas trwania: 240 h

 • Harmonogram zajęć: wtorek, środa, czwartek 17:30-21:00sobota, niedziela 9:00-16:00

 • Cena kursu: 7 800,00 zł3 900,00 zł

Zarezerwuj swoje miejsce. Aplikuj!

Twoja aplikacja została przesłana.
Trzymamy kciuki!

Rozwiń swoją karierę jako Frontend Developer

Podczas kursu poznasz jeden z najszybciej rozwijających się i najbardziej lubianych językow programowania JavaScript. Wprowadzimy Cię w ekosystem frameworków, bibliotek i narzędzi, a Ty bardzo szybko zobaczysz efekty pracy na swoim monitorze.

Obecnie na specjalistów frontendu czeka ponad 200 ofert zatrudnienia w województwie pomorskim. Według raportu No Fluff Jobs w roku 2021, juniorzy mogli otrzymać 6–8 tys. zł (UoP brutto), a jako fachowcy mid: 10–15 tys. zł (UoP brutto).

Zastanawiasz się, czy warto?

Zapłacimy za połowę Twojego kursu

Zdobywanie nowych umięjętności to najlepsza inwestycja w siebie. Z projektem Pomorskie idzie w IT! Twoja inwestycja zwróci się z nawiązką i to w znacznie skróconym czasie!

Masz nasze wsparcie

Pomogliśmy wejść do branży IT ponad 15 000 osobom. Przygotowujemy do pracy przyszłych programistów (i nie tylko) dla takich firm jak Ericsson, Nordea, Oponeo. Wiemy, jak to jest rozpoczynać karierę w zupełnie nowej dziedzinie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zmiany branży. .

Perspektywy rozwoju

W pomorskim jest ponad 100 firm, które tylko czekają na nowych pracowników w branży IT. Zapotrzebowanie na specjalistów stale rośnie - to najlepszy czas, żeby takim się stać i zaoferować swoje usługi.

Kurs to nie wszystko! Pewnie zastanawiasz sie co bedzie dalej? I jak znaleźć tę pracę w branży IT w Pomorskim...

Doradztwo kariery

Podczas kursu weźmiesz udział w praktycznych warsztatach z naszym doradcą kariery, który przygotuje Cię do rozpoczęcia procesu poszukiwania pracy. Dowiesz się, jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie szukać informacji o ciekawych eventach branżowych i jak skutecznie wyróżnić się na tle innych juniorów.

Indywidualne konsultacje CV

W trakcie kursu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV, które stanie się Twoją wizytówką na rynku pracy. Nasi Doradcy Kariery wesprą Cię również w budowaniu Twojego wizerunku na portalu LinkedIn oraz podpowiedzą jak dzięki dodatkowym aktywnością zdobyć pierwsza pracę w branży IT.

Symulacja rozmowy technicznej

To Twoja próba generalna przed oficjalnym interview! Grupowe spotkanie z trenerem doświadczonym w rekrutacjach w branży IT z pewnością dostarczy Ci mnóstwo wiedzy na ich temat. Przykładowe pytania rekrutacyjne i sposoby dzięki, którym odpowiednio przygotujesz się do rekrutacji to zaledwie część warsztatów. Sprawdź koniecznie!

Wirtualna biblioteka

Otrzymasz od nas dostęp do naszej wirtualnej biblioteki SDA pełnej ebooków, audiobooków i kursów video pozwalających na dalsze zgłębianie tajników świata IT. Znajdziesz tam materiały użyteczne w trakcie szkolenia oraz pozycje pomocne w nauce języka angielskiego. Dostęp do naszych wirtualnych półek będziesz mieć również po kursie.

Jeśli tylko interesujesz się wejściem do branży IT, koniecznie aplikuj.

Chcesz zobaczyć umowę?

Jak wygląda rekrutacja do projektu?

 • Termin przesyłania aplikacji:
  22.04.2022r.
 • Weryfikacja i selekcja
  aplikacji
 • Rozmowa rekrutacyjna
  z przedstawicielami SDA
 • Wybór kandydatów
  i podpisanie z nimi umowy

Start kursu:
14.05.2022

Widzisz się bardziej w innej roli?Dowiedz sie więcej o
inicjatywie Invest in Pomerania

Dowiedz się więcej o
Software Development Academy

Cel projektu

Celem wsparcia jest dostarczenie na rynek pracy województwa pomorskiego osób o pożądanych przez rynek kwalifikacjach, w szczególności poszukiwanych przez przedsiębiorców działających w branżach związanych z wybranymi obszarami Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, a w konsekwencji stanowi pośrednią zachętę inwestycyjną dla przedsiębiorców działających w województwie pomorskim.

Wartość Projektu

1 300 000,00 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich - 650 000,00 zł

Planowane efekty

Przeszkolenie 140 osób z województwa pomorskiego w trzech technologiach - Junior Java Developer, Junior Front-end Developer, Junior Data Scientist oraz pomoc w znalezieniu pracy przeszkolonym osobom.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.